Natjecanje stolni tenis 13.02.2024.  pedagog

Ove godine iznimne rezultate u stolnom tenisu pokazali su učenici osmog razreda Luka Vezmarović, Ivan Radman, učenik šestog razreda Karlo Repulec i petog razreda Jakov Šimanović. Učenici su nakon osvojenog prvog mjesta na Mađuopćinskom natjecanju ostvarili plasman na Županijsko natjecanje. U četvrtak 1.2.2024. sudjelovali su na Županijskom natjecanju i tamo osvojili odlično drugo mjesto. Vrijedno su trenirali u školi, ali i u Udruzi Eduka koja im je omogućila da svoj talent izbruse brojnim odigranim igrama stolnog tenisa u zadnjih par godina. Hvala im na tome! A učenicima čestitamo na osvojenoj medalji!

Poštovani sudionici natjecanja iz geografije,

danas 8.2.2024. u našoj školi održao se sastanak Županijskog povjerenstva iz geografije. Članovi povjerenstva su pregledali sve pristigle ispite s provedenog školskog natjecanja te su kreirali ljestvice pozvanih učenika na Županijsko natjecanje iz geografije koje će se održati 22.3.2024. u OŠ Klinča Sela. Na niže navedenim poveznicama možete vidjeti tablice pozvanih učenika prema kategorijama za osnovne i srednje škole. Čestitamo svima na sudjelovanju te Vam želimo puno uspjeha u daljnjem nastavku natjecanja!

SREDNJE ŠKOLE:

OSNOVNE ŠKOLE:

Županijsko natjecanje Kros 19.10.2023.  pedagog

18.10.2023. učenici su sudjelovali u Županijskom natjecanju Kros u OŠ Bedenica. Od početka nastavne godine vrijedno treniraju te su postigli izvrsne rezultate. Učenici 5. i 6. razred osvojili su treće mjesto, učenice 5. i 6. razred te učenici 7. i 8. razred peto mjesto, a učenice 7. i 8. razred jedanaesto mjesto. Čestitamo svim učenicima i mentoru Vladimiru Vujčecu, učitelju TZK-a.

21.4.2023. učenici Luka F., 3.b i Vanessa R., 4.a sudjelovali su u državnom finalu, odnosno svjetskom polufinalu natjecanja iz engleskog jezika - Hippo olimpijada pod mentorstvom učiteljice Mirele Bedeniković Lež. Učenici su nakon provedenog školskog natjecanja koje je održano 17.3. prošli na višu razinu. Čestitamo na dosadašnjim izvrsnim rezultatima i iščekujemo rezultate državnog finala!

Jučer, 4. travnja 2023. godine u našoj školi održano je Županijsko natjecanje u futsalu za učenike 5. i 6. razreda Zagrebačke županije. Učestvovalo je 9 najboljih ekipa iz naše županije. U zanimljivom i korektnom nadmetanju najbolji su bili učenici OŠ Josipa Zorića iz Dugog Sela. Drugo mjesto osvojili su dječaci iz OŠ Nikole Hribara iz Velike Gorice. Treći su bili učenici iz OŠ Pušća.

Naši učenici zauzeli su četvrto mjesto, a predstavljali su nas M. Filipović, L. Komušanac, L. Vujčec, M.Fabekovec, J. Matković, L. i L. Bencetić, N. Blažinčić, N. Mravak, K Vid i L. Razum. Voditelj učenika je učitelj tzk-a Vladimir Vujčec. Čestitamo svim učenicima na sudjelovanju i osvojenim rezultatima!

Naša škola ove je godine po prvi put sudjelovala u međunarodnom natjecanju iz engleskog jezika pod nazivom „Hippo English Language Olympiad 2023“. Ove godine sudjelovali su učenici trećeg razreda u kategorijama Little Hippo i učenici četvrtog razreda u kategoriji Hippo 1. Školska razina natjecanja održana je 17. ožujka 2023. i sastojala se od provjere slušanja, čitanja i uporabe jezika.

S nestrpljenjem čekamo rezultate, a svim učenicima i mentorici Mireli Bedeniković Lež čestitamo na sudjelovanju! Smile

Međuopćinsko natjecanje u futsalu za učenike petih i šestih razreda održano je 15.3.2023. u OŠ Ljubo Babić u Jastrebarskom.  Ekipa naše škole s mentorom Vladimirom Vujčecom osvojila je izvrsno drugo mjesto, a bolja je bila samo ekipa domaćina. Školu su predstavljali: M. Filipović, L. Vujčec, N. Blažinčić, N. Mravak, L. i  L. Bencetić, J. Matković, K. Vid, V. I. Stojković i M. Fabekovec. Naši učenici nastavljaju natjecanje na Županijskoj razini kao domaćini 4.4.2023. godine.

14. ožujka 2023. održano je Županijsko natjecanje u futsalu za učenike 7. i 8. razreda u OŠ Milke Trnine u Križu. Ekipa naše škole s mentorom, učiteljem TZK-a, Vladimirom Vujčecom, osvojila je sjajno 2. mjesto u vrlo uzbudljivom i zanimljivom nadmetanju s ostalim školskim ekipama iz Zagrebačke županije.  Našu školu predstavljali su I. Matulin, G.Bosak, D. Matić, L. Lončar, L. Juraj, F.Miković, G. Šiljevinac, M. Zorić, G.Matulin i I. Kelava.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 »

10 dana do početka nastave [8.4.2024.]