11. lipnja u suradnji s HAK – Jastrebarsko i Policijom iz Jastrebarskog održan je Ispit za vozače bicikla. Ispit se sastoji od testiranja  poznavanja prometnih pravila i propisa na računalu i poligona spretnosti upravljanja biciklom.

Marijana Barić, Gabriela Blažinčić, Lana Botički, Gabriela Dropuljić, Mariela Marčinković, Simona Nežić, Gabriel Falica, Mihael Falica, Vedran Gužvinec, Mihaela Suša i Dominik Zorić.

Čestitke biciklistima te oprezno i sretno u prometu!

SIGURNO U PROMETU

20. ožujka održano je Školsko natjecanje „Sigurno u prometu“ .

Učenici se međusobno natječu  u poznavanju prometnih pravila i propisa testiranjem na računalu te u vožnji  bicikla na poligonu.

11. travnja održana je Međuopćinska smotra  „Sigurno u prometu“  OŠ . Smotra nije natjecateljskog karaktera već se održava  u cilju bolje pripremljenosti ekipa za Županijsko natjecanje.

Na posljednjem testiranju  i na smotri je Vedran bio bolji od Iana, pa on ulazi u ekipu.

17. travnja u OŠ održano je Županijsko natjecanje Sigurno u prometu.

Ekipa naše škole bila je u slijedećem sastavu: Mihael Falica, Vedran Gužvinec, Mihaela Suša i Marijana Barić.

EKIPNO: 2. mjesto.

Na Državno natjecanje koje će se održati u Zadru od 21. – 24. svibnja plasirao se: Mihael Falica.

Od 21. – 24. svibnja 2019. godine u Zadru je održano 27. Državno natjecanje „Sigurno u prometu“.

Ekipe od po dvije djevojčice i dva dječaka, najbolji iz 21 županije natjecali su se u:

- poznavanju prometnih znakova, prometnih pravila i propisa testiranjem na računalu -  vožnji spretnosti upravljanja biciklom na 3 poligona i  prometnom labirintu.

Učenik naše škole Mihael Falica zauzeo je 26. mjesto. Ekipno Zagrebačka županija je zauzela 8. mjesto. Čestitamo Mihaelu na ostvarenom uspjehu!

ŠKOLSKE PROMETNE JEDINICE

3. svibnja 2019. u OŠ Gustava Krkleca u Zagrebu je održano XXII. natjecanje školskih prometnih jedinica Grada Zagreba i Zagrebačke županije. Organizator natjecanja je Policijska uprava Zagrebačka.

Ove godine na natjecanju je nastupila 21 ekipa. Prošle godine je naša škola osvojila 3. mjesto. Prve tri škole s prošlogodišnjeg natjecanja mogu slijedeće godine nastupiti sa dvije ekipe. Tako je naša škola je ove godine nastupila sa dvije ekipe od po 5 natjecatelja.

Natjecanje se održava u dvije kategorije.

U kategoriji: Najbolja ŠPJ (dokumentirane aktivnosti pripadnika ŠPJ tijekom cijele nastavne godine) naša škola je zauzela 2. mjesto i time za školu osvojila 2 bicikla i 4 biciklističke kacige.

U kategoriji XXII. natjecanje školskih prometnih jedinica (testiranje poznavanja prometnih pravila i propisa na računalima i vožnja poligona) 1. ekipa je zauzela 5. mjesto, a 2. ekipa je zauzela 10. mjesto.

Članovi 1. ekipe bili su: Denis Gužvinec, Nikolina Komarec, Karlo Fulir, David Šimunović i Josipa Šunjić.

Članovi 2. ekipe bili su: Mio Barić, Josip Kufrin, Loren Stunja, Dorian Belančić i Fran Falica.

Sigurno u prometu Sigurno u prometu Sigurno u prometu Sigurno u prometu Sigurno u prometu Sigurno u prometu