[+] Otvoreni sat
 

PREDMETNA NASTAVA

UČITELJ(ICA)

A

tjedan

B

tjedan

3.tjedan u mjesecu
obavezna prethodna najava razredniku

ANA HORVATIĆ; HRVATSKI JEZIK

petak 4.sat

srijeda 4.sat

utorak 17.15 - 18.15

ANDREA BREZIĆ GRUBIŠIĆ; ENGLESKI JEZIK

četvrtak 4.sat

srijeda 4.sat

utorak 17.15 - 18.15

DAJANA MILČIĆ; LIKOVNA KULTURA

petak 5.sat

petak 3.sat

 

DRAGUTIN KUHAR; INFORMATIKA

srijeda 7.sat

ponedjeljak 7.sat

četvrtak 17.00-18.00

ĐURĐA ZAJC; PRIRODA I BIOLOGIJA

petak 3.sat

srijeda 3.sat

utorak 17.15 - 18.15

EVA MAGDALENA MEĐERI; LIKOVNA KULTURA

srijeda 7.sat

srijeda 7.sat

 

IRENA ČAPLAR; TZK

ponedjeljak 2.sat

ponedjeljak 2.sat

 

IRENA HORVATINČIĆ ; BIOLOGIJA I KEMIJA

ponedjeljak 3.sat

utorak 3.sat

srijeda  17.00 - 18.00

IVAN SEKULA; POVIJEST

četvrtak  4.sat

četvrtak 6.sat

četvrtak  17.15 - 18.15

IVANA MARIĆ KOŽAR; MATEMATIKA

utorak 4.sat

ponedjeljak 4.sat

utorak 17.15 - 18.15

JANJA PIŠKOVIĆ ; FIZIKA

četvrtak 7.sat

četvrtak 7.sat

četvrtak 17.00-18.00

JOSIP KUNAC; VJERONAUK

ponedjeljak 4.sat

ponedjeljak 6.sat

utorak 17.00 - 18.00

KRISTIJAN IVANKOVIĆ,VJERONAUK

srijeda 5.sat

srijeda 5.sat

 

LIDIJA VINOVRŠKI; MATEMATIKA

utorak 3.sat

srijeda  2.sat

četvrtak 18.00-19.00

LIDIJA VUKOVIĆ,KEMIJA

četvrtak 6.sat

četvrtak 5.sat

 

LUKA HUZJAK; NJEMAČKIM JEZIK

utorak 4.sat

utorak 4.sat

petak  17.00 - 18.00

MAJA SLAMAR; POVIJEST I GEOGRAFIJA

srijeda  4.sat

ponedjeljak 5.sat

 

MARCELA ŠAPINA SARKOTIĆ; GLAZBENA KULTURA

srijeda 5.sat

srijeda 5.sat

petak  17.00 - 18.00

MARIJANA DUGAČ SEKELJ; TEHNIČKA KULTURA

četvrtak 3.sat

četvrtak 3.sat

utorak 17.15 - 18.15

MARTINA NOVOSEL; INFORMATIKA

srijeda 3.sat

ponedjeljak 3.sat

 

MARTINA ŠOLČIĆ; HRVATSKI JEZIK

ponedjeljak 4.sat

četvrtak  2.sat

utorak 17.00-18.00

MILKA MAJOR; GEOGRAFIJA

srijeda  3.sat

četvrtak  4.sat

utorak 17.15-18.15

NEVENKA DRLJE ; HRVATSKI JEZIK

ponedjeljak 4.sat

utorak 5.sat

utorak 17.15 - 18.15

SONJA GJURAŠ JOVANOVIĆ; ENGLESKI JEZIK

srijeda 4.sat

ponedjeljak 5.sat

 

STJEPAN ŠKREBLIN, NJEMAČKIM JEZIK 

ponedjeljak 5.sat

ponedjeljak 5.sat

 

TANJA KRALJ SLOVENEC; MATEMATIKA

četvrtak  3.sat

četvrtak 3.sat

utorak 17.15 - 18.15

VLADIMIR VUJČEC;TZK

četvrtak 3.sat

utorak 4.sat

 

 

Raspored informacija za roditelje učenika od 1. do 4. razreda matične škole

RAZRED

UČITELJICA

INFORMACIJE UJUTRO

INFORMACIJE POPODNE

1.a

Ankica Murgić

Petak, 3.sat

od 9.50 do 10.35

Zadnja srijeda u mjesecu

od 17.00 do 18.00

1.b

Dijana Markoci

Petak, 2.sat

od 8.50 do 9.35

Zadnja srijeda u mjesecu

od 17.00 do 18.00

2.a

Marica Ćaćić

Ponedjeljak, 3.sat

od 9.50 do 10.35

Zadnja srijeda u mjesecu od 17.20 do 18.15

2.b

Slađana Gradski

Ponedjeljak, 4.sat

od 10.50 do 11.35

Zadnja srijeda u mjesecu od 17.30 do 18.15

3.a

Marina Rasinec Sečen

Ponedjeljak, 3.sat

od 9.50 do 10.35

Prvi ponedjeljak u mjesecu

od 18.00 do 18.45

3.b

Željka Ivošević

Srijeda, 4. sat

od 10.50 do 11.35

Zadnja srijeda u mjesecu

od 17.30 do 18.15

4.a

Romana Grgičević

Utorak, 2.sat

od 8.50 do 9.35

Zadnji utorak u mjesecu

Od 18.00 do 18.45

4.b

Gordana Peršin Buden

Srijeda, 2.sat

od 8.50 do 9.35

Zadnja srijeda u mjesecu  od 17.30 do 18.15

Engleski j.

Mirela Bedeniković Lež

Srijeda, 2. sat

od 8.50 do 9.35

Zadnja srijeda u mjesecu od 18.00 do 18.45

 

PODRUČNE ŠKOLE

 

REPIŠĆE

 

1.r. Edita Šorman Pustaj, ponedjeljak 3. sat ( 9:50-10:35)
2.r. Marijana Ivanušević, ponedjeljak 2. sat (8:50-9:35)
3.r. Nadica Dedić, petak 2.sat ( 8:50-9:35)
4.r. Nevenka Gudek. srijeda 4. sat ( 10:40-11:25)

Sve učiteljice prvi ponedjeljak u mjesecu u 17:30 uz prethodnu najavu razrednici.

Video
 
17 dana do početka nastavne god. [4.IX.2017.]
 
 
 
Arhiva |
« | kolovoz 2017 | »
PoUtSrČePeSuNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
 
 
 
ured@os-klinca-sela.skole.hr • Amruševa 32, Klinča Sela, 10452 Donja Zdenčina • tel/fax: +385 1 6586 959 || © dkuhar 2004