[NOVOSTI] Arhiva za: 06 / 2020

Za školsku godinu 2020./2021. u Državnome proračunu osigurana su financijska sredstva za nabavu udžbenika učenicima osnovnih škola.

Iz proračuna će biti financirana nabava i drugih obrazovnih materijala samo za određene skupine, prema  kriterijima u dokumentu iz linka.

Kupovinu drugih obrazovnih materijala (radne bilježnice...) za ostale učenike ranijih je godina sufinancirala Zagrebačka županija, općine i gradovi.

Uskoro ćemo objaviti vijest o mogućnosti sufinanciranja drugih obrazovnih materijala.

Linkovi:

NABAVA UDŽBENIKA

FINANCIRANJE DRUGIH OBRAZOVNIH MATERIJALA

SAMOVREDNOVANJE ŠKOLE 04.06.2020.  pedagog

Poštovani i dragi roditelji, skrbnici, odgajatelji,

iako se nalazimo u vrlo uzbudljivoj nastavnoj godini, prepunoj iznenađenja i dalje razmišljamo kako možemo napredovati i biti bolji. Odlučili smo se provesti samovrednovanje škole, a za to nam je potrebna Vaša pomoć. Pripremili smo kratku anketu koja će nam pomoći prikupiti Vaša razmišljanja. Dakle, ova anketa se ne odnosi samo na online nastavu nego općenito na našu školu i sve oblike nastave u njoj. Molimo Vas za nekoliko minuta Vašeg vremena i iskrenost kako biste nam pomogli otkriti naše jake, ali i slabe strane. Svrha toga je da osmislimo plan za daljnji napredak i razvoj naše škole, a sve u svrhu dobrobiti učenika.

Anketa je anonimna i možete joj pristupiti na ovoj poveznici

Hvala unaprijed na suradnji i ispunjavanju ankete! Smile

Nakon što ste vrijedno ispunili anketu, niže u tekstu možete vidjeti prikaz rezultata. Anketu su također ispunjavali i učitelji/ce naše škole te je napravljena usporedba Vaših i njihovih odgovora.

Poštovani roditelji,

planirani program Škole u prirodi za naše učenike četvrtih razreda otkazan je zbog svima nama poznatih, objektivnih razloga.

Agencija Euro Asap Tours ponudila nam jedini mogući zamjenski termin u drugoj polovici rujna. Naši četvrtaši tada će biti u petom razredu te nam nije bilo moguće organizirati program sa njihovim sadašnjim učiteljicama.

Zbog novonastale situacije dogovoren je povrat uplaćenog iznosa i agencija je bila maksimalno korektna, jer je ta sredstva zakonski mogla zadržati još 180 dana, od dana proglašenja prestanka pandemije.

Za povrat uplaćenog iznosa javite se e mailom na adresu dalibor@euroasaptours.hr  i dostavite sljedeće podatke:

-iznos koji je uplaćen

-ime i prezime djeteta za koji je iznos uplaćen

Nakon provjere uplata u agenciji, bit će izvršen povrat sredstava na tekuće račune koje ste im dostavili.

Ravnatelj: Ivo Karača

Međunarodni dan roditelja 01.06.2020.  pedagog

Dragi naši roditelji,

1. lipnja se obilježava kao Međunarodni dan roditelja, stoga koristimo ovu priliku da Vam se još jednom zahvalimo na strpljenju, požrtvovnosti i trudu koji ste uložili u zadnjim mjesecima tijekom nastave na daljinu i koji neki od Vas i dalje ulažu. Znamo da nije uvijek lako, da su mnogi od Vas pokušavali uskladiti posao i obveze naših učenika te im pomoći koliko je to moguće. Zaista smo Vam zahvalni na iskazanom povjerenju i poštovanju prema našem radu. Nadamo se da ćemo i dalje nastaviti uspješno surađivati. U proteklih nekoliko mjeseci svi smo mogli posvjedočiti koliko je suradnja Vas kao temelja djetetovog odgoja i nas kao škole bitna.

63 dana do kraja nastavne godine [21.6.2024.]

« | lipanj 2020 | »