ŠKOLSKA OBUĆA ZA UČENIKE 18.07.2017.  espustaj

Poštovani roditelji,

Zajedničkom dogovorom Učiteljskog Vijeća i Vijeća roditelja dogovoreno je da svaki učenik naše škole nabavi STARTASICE kao primjerenu školsku obuću. Izrađene su ručno, od prirodnih materijala, te prihvatljive cijene, a proizvodi ih Borovo u Vukovaru. Molimo Vas da budu jednobojne ( bijele, plave, crne, roze, crvene).

Podjela svjedodžbi 28.06.2017.  espustaj

Dragi učenici, podjela svjedodžbi u našoj područnoj školi bit će 29.lipnja.2017.g. u 9 sati. Autobus će vas dovesti i odvesti kućama, a kreće iz Betra u 8.20.

Škola u prirodi 2017.g. 04.06.2017.  espustaj

Učenici četvrtog razreda proveli su 3 dana u Dalmaciji. Dani su bili ispunjeni raznim aktivnostima: vožnja brodom po rijeci Krki i upoznavanje ljepota NP Krka, obilazak kulturnih znamenitosti kao što su Šibenska katedrala, Crkva svetog Donata, Pozdrav Suncu, Morske orgulje i najmanja katedrala na svijetu u Ninu. Imali smo priliku izbliza vidjeti sovu ušaru i jastreba. Kupali smo se u moru i u bazenu. Igrali smo nogomet, košarku i odbojku na pijesku. Družili smo se u raznim sportskim igrama. Kući smo se vratili umorni i iscrpljeni, ali puni pozitivnih dojmova i novih prijateljstava.

Učiteljica Nevenka Gudek

Škola u prirodi Škola u prirodi Škola u prirodi

Dan škole u PŠ Repišće 24.05.2017.  espustaj

Dan škole "Klinča Sela" obilježen je i u našoj područnoj školi. Prva dva sata protekla su u integriranoj nastavi, a nakon toga održana su razna sportska natjecanja u dvorištu škole.

Čulo se sa svih strana: "Da je bar više ovakvih školskih dana!"

Noć knjige u PŠ Repišće 26.04.2017.  espustaj

24. travnja 2017. godine u našoj školi održala se po prvi puta "Noć knjige". Zahvaljujemo svim roditeljima koji su se odazvali i sa svojim djetetom sudjelovali u našim radionicama.

Projektni dan u PŠ Repišće (2) 12.04.2017.  espustaj

U srijedu, 12.04.2017 godine projektima su se posvetili učenici prvog i četvrtog razreda. Kako je ovogodišnja tema bila dobra ekonomija mi smo se uputili u goste upoznati primjere dobre ekonomije u našem zavičaju.

Prvaci su šetali do OPG Mikić, a četvrtaši do OPG Kufrin u Stankovu.

Projektni dan u PŠ Repišće (1) 06.04.2017.  espustaj

U utorak, 4. travnja 2017. projektima su se posvetili učenici 2. i 3. razreda.

Drugaši su izrađivali igračke od otpada i prirodnina, a trećaši su šetali, izrađivali klupe od paleta te sadili drveće u dvorištu škole.

Informatička učionica 05.03.2017.  espustaj

U našoj Područnoj školi ravnatelj je pokrenuo mnoge promjene na bolje: poboljšanje sigurnosti  i udobnosti učenika te opremanje učionica. Posljednja u nizu bila je opremanje informatičke učionice. Sada će naši učenici moći istraživati i na web stranicama uz vodstvo svojih učiteljica. Bit ćemo motiviraniji za usvajanje novih znanja i vještina!

Potpuno opremljena učionica Prvi pristup učionici Sretni smo.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 »

17 dana do početka nastavne god. [4.IX.2017.]