Dan neovisnosti u PŠ Repišće 12.10.2017.  espustaj

Ove godine obilježili smo Dan neovisnosti priredbom u ponedjeljak, 9. listopada. Svaki razred je nastavom popratio ovaj blagdan, a četvrtaši su tradicionalno pripremili program priredbe. Svečanost je počela slušanjem Lijepe naše, a završila plesom uz pjesmicu Dom.

Prigodni pano Kako se sluša himna? Ima jedna kućica... Zašto slavimo Dan neovisnosti? Recitiramo domovini Recitiramo domovini Recitiramo domovini Ples za rođendan domovine Sretan Dan neovisnosti!

Međunarodni dan zaštite životinja 04.10.2017.  espustaj

Srijeda, 4. listopada 2017. bio je vrlo zabavan i poučan nastavni dan u PŠ Repišće.

Učenici su u školu doveli svoje kućne ljubimce. Svaki vlasnik je ispričao zanimljivosti o svom ljubimcu. Posebnu pažnju smo poklonili brizi za zdravlje naših ljubimaca.

No, veliko veselje kod učenika je izazvao posjet lovkinje Maje Slamar. Ona je na zanimljiv način učenicima ispričala što sve rade lovci i koja im je uloga u zaštiti životinja. Bila je potpuno opremljena odjećom i "rekvizitima" koji služe isključivo za pomoć šumskim životinjama. Hvala joj!

Laura i njena nimfa Valentina i njena Bagera Gabriel i njegova crna maca Dominik i njegova pufasta maca Fran i njegov pjetlić Jurek Ela i njena Flekica Laura pokazuje svog crnog zeku Vito i njegova Katica Dominik i njegova Šapica Ponosni na svoje ljubimce Lovkinja Maja i kukuruz za gladne životinje Zimi srnama treba sijeno. Srne i divlje svinje vole lizati sol. Paula i Petra su ponosne na svoju tetu Maju.

Lovci u šumi ogladne i ožedne. Trofej-srnjak Trofej-rogovi jelena Predstavnici razreda Zajednička za uspomenu

Olimpijski dan u PŠ Repišće 2017. 13.09.2017.  espustaj

Danas ujutro je zasjalo sunce i pozvalo nas da otvorimo našu malu olimpijadu. Slušali smo olimpijsku himnu, podsjetili se na geslo " Brže, više, jače" te "Nije važno pobijediti već sudjelovati". Održali smo 3 utrke: djevojčice, dječaci te utrka učenika prvog razreda. Proglašenje pobjednika održano je podjelom medalja i simboličnih poklona pobjednicima.

Tako smo i ove godine obilježili HRVATSKI OLIMPIJSKI DAN koji se slavi 10. rujna.

Dragi roditelji i učenici!

Stigao nam je početak nove školske godine 2017./2018. pa Vam donosimo nekoliko važnih informacija za prvi nastavni dan.

Učenicima nastava počinje u 8.00 sati  (dovoz učenika školskim autobusom po stanicama) a nastava će trajati do 9.15 sati (autobus će odvoziti učenike također po stanicama).

Učenici ne trebaju nositi torbe i udžbenike. Potrebno je ponijeti popuče (moraju biti platnene na vezanje ili čičak), pernicu i informativku ili tanju bilježnicu.

Učenici prvih razreda dolaze u pratnji roditelja.

Prehrana u šk.kuhinji započinje od srijede.

Za sada toliko.

Veselimo se ponovnom druženju, učenju, igranju i zabavi!

Srdačan pozdrav!Wink

Učiteljice PŠ Kupinec

Škola u prirodi 2017.g. 04.06.2017.  espustaj

Učenici četvrtog razreda proveli su 3 dana u Dalmaciji. Dani su bili ispunjeni raznim aktivnostima: vožnja brodom po rijeci Krki i upoznavanje ljepota NP Krka, obilazak kulturnih znamenitosti kao što su Šibenska katedrala, Crkva svetog Donata, Pozdrav Suncu, Morske orgulje i najmanja katedrala na svijetu u Ninu. Imali smo priliku izbliza vidjeti sovu ušaru i jastreba. Kupali smo se u moru i u bazenu. Igrali smo nogomet, košarku i odbojku na pijesku. Družili smo se u raznim sportskim igrama. Kući smo se vratili umorni i iscrpljeni, ali puni pozitivnih dojmova i novih prijateljstava.

Učiteljica Nevenka Gudek

Škola u prirodi Škola u prirodi Škola u prirodi

Dan škole u PŠ Repišće 24.05.2017.  espustaj

Dan škole "Klinča Sela" obilježen je i u našoj područnoj školi. Prva dva sata protekla su u integriranoj nastavi, a nakon toga održana su razna sportska natjecanja u dvorištu škole.

Čulo se sa svih strana: "Da je bar više ovakvih školskih dana!"

Noć knjige u PŠ Repišće 26.04.2017.  espustaj

24. travnja 2017. godine u našoj školi održala se po prvi puta "Noć knjige". Zahvaljujemo svim roditeljima koji su se odazvali i sa svojim djetetom sudjelovali u našim radionicama.

Projektni dan u PŠ Repišće (2) 12.04.2017.  espustaj

U srijedu, 12.04.2017 godine projektima su se posvetili učenici prvog i četvrtog razreda. Kako je ovogodišnja tema bila dobra ekonomija mi smo se uputili u goste upoznati primjere dobre ekonomije u našem zavičaju.

Prvaci su šetali do OPG Mikić, a četvrtaši do OPG Kufrin u Stankovu.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 »

65 dana do kraja prvog pol. [22.XII.2017.]