Noć knjige 25.04.2017.  dkuhar

Umirovljena knjižničarka Marijana Obranić

Sadašnja knjižničarka Sanja ŠušnjanraKnjižničarka OŠ Petar Zrinski ZagrebOve godine naša škola se 24. travnja pridružila  manifestaciji NOĆ KNJIGE . Program je otvoren predstavom  “Priče iz slavenske davnine “ koju su pripremili učenici  OŠ Petar Zrinski iz Zagreba. Za uspješnu suradnju sa spomenutom školom veoma je zaslužna naša umirovljena knjižničarka Marijana Obranić i knjižničarka Ivančica Baramović Puh iz Zagreba.

Nakon predstave uslijedile su radionice: čitanje bajki, od lutke do priče, bajke i priče te slušanje i stvaranje poezije.

U sklopu manifestacije, u školskoj knjižnici, osim uobičajenog načina, moglo se posuditi knjigu i na slijepo. Ovu ideju je osmislila naša knjižničarka Sanja Šušnjara.

Manifestaciji su naravno nazočili i naši video novinari (enovinari) pa se u sljedećem broju video tjednika očekuje njihov prilog.

Dodatno, još možete pogledati na portalu vjeronauka.

PROJEKTNI DAN 7. travnja 2017. 10.04.2017.  dkuhar

Pogledajte rezultat rada radionice video novinara (Enovinari)!

Od srca srcu 23.03.2017.  dkuhar

Od srca srcu Od srca srcu

Dragi roditelji,
hvala vam što ste se uključili u našu humanitarno - prodajnu izložbu u sklopu projekta "Od srca srcu". Našim trudom i marljivošću te vašom humanošću sakupili smo 1500kn. 500kn smo uplatili Domu za nezbrinutu djecu u Nazorovoj, a 1000kn, zajedno s poklon paketom "Florijana", donirali smo Školi u bolnici Zavoda za onkologiju i hematologiju Klaićeve bolnice. Nadamo se da smo barem malo pomogli. Vama od srca zahvaljujemo.

Jumicar 29.11.2016.  ivo.karaca

Program preventivnog odgoja djece o sigurnosti u cestovnom prometu održan je u našoj školi 23. studenog 2016. godine za učenike 2. i 3. razreda.

Izradu diploma i vozačkih dozvola za učenike financirala je Općina Klinča Sela.

Izvještaj i fotografije možemo naći na ovoj poveznici JUMICAR

Sadnja lipa u centru Klinča Sela 18.11.2016.  ivo.karaca

Općina Klinča Sela provela je akciju sadnje lipa u čemu su sudjelovali i naši učenici iz ekološko-planinarske skupine i njihove voditeljice Željka Ivošević i Đurđa Zajc. Sve ono što dodirnu vrijedne ruke naših ekologa ima veliku šansu za uspjeh. Akciju je podržala i pčelarska udruga "Lipa" iz Jastrebarskog. Sve to popratili su naši enovinari i obećali prilog u sljedećem broju video tjednika.

OTVORENJE NOVE ŠKOLE 08.09.2016.  ivo.karaca

Svečano otvorenje naše škole popratili su brojni mediji, od lokalnih do državne razine. Zahvaljujemo još jednom svima koji su uveličali naše slavlje a posebno predsjednici Republike Hrvatske, gospođi Kolindi Grabar Kitarović.

Na stranici portala JASKAdanas pročitajte članak i pogledajte izvrsnu galeriju slika.

PODJELA SVJEDODŽBI OSMAŠIMA 11.07.2016.  dkuhar

RAZVOJ ŠKOLSTVA U OPĆINI KLINČA SELA 03.05.2016.  ivo.karaca

Prikupljanje starih školskih fotografija

Dragi učenici, poštovani roditelji i stanovnici naše Općine!

Ova je godina izuzetno značajna za našu školu i za školstvo naše Općine iz 2 razloga – naša matična škola obilježava 50. obljetnicu postojanja, a istovremeno očekujemo preseljenje u novu školsku zgradu!

Potaknuti tim važnim događajima, grupa mladih povjesničara 7.b razreda, zajedno s učiteljicom Majom Slamar, pokrenula je školski projekt „Razvoj školstva u općini Klinča Sela“. Istraživanje je između ostalog, usmjereno na prikupljanje starih školskih fotografija nastalih od najranijeg vremena, od kada postoji organizirano školstvo u našoj općini, pa sve do danas.

1 | 2 | 3 | 4 »

17 dana do početka nastavne god. [4.IX.2017.]