FP

PŠ Repišće

PŠ Kupinec

Večer matematike 2022. 02.12.2022.  marija.brajkovic

Večer matematike je skup radionica koje potiču izgradnju pozitivnog stava učenika prema matematici. Učenici i roditelji prolaze niz radionica, pritom skupljajući žigove kao potvrde odrađenih zadataka. Iako je cilj sakupiti sve žigove odnosno potvrde o ispunjenom zadatku, pravi cilj je otkrivanje zabavne strane matematike.

Posljednja Večer matematike održala se prije nekoliko godina tako da ne čudi činjenica da se na ovu Večer matematike prijavilo sedamdesetak učenika nižih razreda naše škole. Prisustvovali su učenici svih razrednih odjeljenja matične škole kao i učenici obje područne škole.

Učenici su na kraju dobili zahvalnicu za sudjelovanje te poklon naših izdavača (Alfa, Školska knjiga i Profil). Iduće godine se vidimo u još većem broju!

Večer matematike 2022 Večer matematike 2022 Večer matematike 2022 Večer matematike 2022

Izložba slika STUNJA 06.10.2022.  dkuhar

Nakon što smo ugradili galerijske šine (vodilice) u holu i hodnicima naše škole evo i prve izložbe. Svoje radove izložio je slikar Milan Stunja iz Petkovog Brega...

Božićna akcija "Vatromet nade" 10.12.2021.  pedagog

Učenici, roditelji i djelatnici naše škole priključili su se akciji Vatromet nade koju je pokrenulo Gradsko društvo Crvenog križa Jastrebarsko. Cilj akcije bio je prikupiti prehrambene proizvode i složiti ih u poklon pakete za naše sumještane koji trenutno nisu u najboljoj financijskoj situaciji. U kratkom roku, zbornica je pretvorena u malu radnu akciju sortiranja hrane i zatvaranja paketa koje su naši učenici vrijedno napunili i prikupili. Nadali smo se da ćemo uspjeti skupiti barem  po jedan paket iz svakog razreda, međutim, naši učenici i roditelji su zajedničkim snagama napravili i puno više od toga! Ovu priliku stoga koristimo kako bismo zahvalili svakome od Vas na Vašem doprinosu ovoj prekrasnoj Božićnoj akciji. Vjerujemo kako smo barem nekome od naših susjeda uljepšali nadolazeće blagdane. Hvala Vam na tome dragi roditelji i učenici! Zajedno uvijek možemo puno više! Smile

Humanitarnost na djelu, HVALA !!! 16.06.2021.  davorka.gorek

Embarassed Dragi naši učenici, roditelji i djelatnici OŠ Klinča Sela,

HVALA svima koji su se uključili i podržali humanitarnu akciju za našu učenicu 2. b razreda GABRIJELU MARGETIĆ. Prikupljeno je 11 280 kn za kupnju novih i boljih invalidskih kolica, te uručeno skrbniku Gabrijelinom ujaku Tomislavu.

Hvala svima Innocent

Započeli su radovi na izgradnji nove školske dvorane. Nakon osiguranja i ograđivanja gradilišta pojavili su se i prvi strojevi. Nadamo se da će izvođači završiti posao u dogovorenom roku te da počnemo s normalnim izvođenjem nastave tjelesnog i zdravstvenog odgoja.

POČETAK GRADNJE ŠKOLSKE SPORTSKE DVORANE 03.08.2020.  ivo.karaca

U ponedjeljak 3. kolovoza smo u Upravnom odjelu za prostorno uređenje, gradnju i zaštitu okoliša u Jastrebarskom prijavili početak gradnje školske sportske dvorane.

Dvornu će graditi zajednica ponuditelja GRAND d.o.o iz Županje i CONCORDIA CONSULTING d.o.o. iz Zagreba.

Nakon preuzimanja projektne dokumentacije i uvođenja u posao, očekujemo da će vrlo skoro početi radovi, svakako prije početka nastave u novoj školskoj godini.

SAMOVREDNOVANJE ŠKOLE 04.06.2020.  pedagog

Poštovani i dragi roditelji, skrbnici, odgajatelji,

iako se nalazimo u vrlo uzbudljivoj nastavnoj godini, prepunoj iznenađenja i dalje razmišljamo kako možemo napredovati i biti bolji. Odlučili smo se provesti samovrednovanje škole, a za to nam je potrebna Vaša pomoć. Pripremili smo kratku anketu koja će nam pomoći prikupiti Vaša razmišljanja. Dakle, ova anketa se ne odnosi samo na online nastavu nego općenito na našu školu i sve oblike nastave u njoj. Molimo Vas za nekoliko minuta Vašeg vremena i iskrenost kako biste nam pomogli otkriti naše jake, ali i slabe strane. Svrha toga je da osmislimo plan za daljnji napredak i razvoj naše škole, a sve u svrhu dobrobiti učenika.

Anketa je anonimna i možete joj pristupiti na ovoj poveznici

Hvala unaprijed na suradnji i ispunjavanju ankete! Smile

Nakon što ste vrijedno ispunili anketu, niže u tekstu možete vidjeti prikaz rezultata. Anketu su također ispunjavali i učitelji/ce naše škole te je napravljena usporedba Vaših i njihovih odgovora.

UPISI U PRVI RAZRED 26.05.2020.  davorka.gorek

UPISI U 1. RAZRED OSNOVNE ŠKOLE ZA šk. god. 2020./2021.

Obzirom na specifičnu epidemiološku situaciju i organizacijske mogućnosti, za pregled u Školi potrebno je prethodno se telefonski naručiti ili poslati email radnim danom u vremenu od 8-12 h:

Termini testiranja:

2.6.2020. (utorak), 4.6.2020. (četvrtak) - ujutro od 8.00 - 14.00 h

3.6.2020. (srijeda), 8.6.2020. (ponedjeljak) - popodne od 12.00 - 18.00 h

Kod dolaska donijeti, ukoliko postoji povijest bolesti u slučaju kroničnog oboljenja, nalazi logopeda i/ili psihologa, rješenje o tjelesnom oštećenju, mišljenje predškolske ustanove.

Upute o potrebi pridržavanja mjera zaštite

• Molimo doći u dogovorenom terminu.
  • Dolazak djeteta samo s jednim roditeljem.
  • Ulazak u ustanovu - molimo pričekati pred glavnim ulazom škole do dolaska djelatnika koji će Vas pozvati da uđete.
  • Na ulasku u prostor škole potrebno je dezinficirati ruke i obuću.
  • Donijeti Izvadak iz matice rođenih, OIB djeteta.
  • Predviđeno je vrijeme samog pregleda u trajanju oko 30 minuta.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 »

22 dana do drugog zimskog odmora [20.2.2023.]