FP

Matična škola

PŠ Repišće

PŠ Kupinec

Poštovani sudionici Županijskog natjecanja iz geografije,

na niže navedenoj poveznici možete vidjeti ljestvice privremenog poretka, nakon provedenog vrednovanja ispita sa županijske razine natjecanja iz geografije.

Žalbe se zaprimaju 28. ožujka 2021. sa službene mail adrese učenika. Ljestvice konačnog poretka bit će objavljene 30. ožujka 2021.

Svim sudionicima i mentorima čestitamo na izvrsnim rezultatima! Smile

LJESTVICE PRIVREMENOG PORETKA, ŽUPANIJSKO GEOGRAFIJA - KLIKNITE OVDJE!

LJESTVICE KONAČNOG PORETKA, ŽUPANIJSKO GEOGRAFIJA
KLIKNITE OVDJE!

Državno povjerenstvo iz geografije će do 2. travnja 2021. godine na mrežnim stranicama AZOO-a objaviti objedinjene liste predloženika te označiti učenike koji se pozivaju na Državno natjecanje iz geografije.

Naša škola ove je godine domaćin Županijskog natjecanja iz geografije koje će se održati u četvrtak, 25. ožujka u 10:00 sati.

Popis učenika koji su pozvani na Županijsko natjecanje KLIKNI OVDJE.

Čestitamo učenicima i mentorima te im želimo puno upjeha u daljnjem natjecanju! Smile

Međunarodno natjecanja "DABAR" 02.12.2020.  pedagog

11. studenoga 2020. godine u našoj školi je održano Međunarodno natjecanje Dabar. Radi se o međunarodnoj inicijativi koja promiče informatiku i računalno razmišljanje među učiteljima, nastavnicima i učenicima, ali i u široj javnosti. Natjecanje se sastoji od niza izazovnih zadataka koje su napisali stručnjaci iz pedesetak zemalja. Organizator natjecanja za Hrvatsku je udruga "Suradnici u učenju" uz podršku Hrvatskog saveza informatičara, Visokog učilišta Algebra i CARNet-a. Sudjelovali su učenici 1. i 3. razreda koji su polaznici produženog boravka, pod mentorstvom učiteljica Marije Brajković i Mateje Frketić Vrbanić. Ovim putem čestitamo učenicima i učiteljicama na sudjelovanju u natjecanju. Svi učenici dobili su diplome i simbolične nagrade kako bi i dalje nastavili rješavati izazove koji su pred njima. Dali su sve od sebe, zabavili se te se, već sada, jako vesele idućoj godini i rješavanju novog natjecanja što možete vidjeti na slikama. Čestitamo! :)

Nagrađeni učenici i mentori 07.07.2020.  sanja.susnjara1

Šahistice i mentorica Ivana Marić Kožar Čitatanjem do zvijezda i mentorica Sanja Šušnjara Raić

Za ovu školsku godinu možemo sve reći samo da nije bila uobičajena i predvidiva, ali neke stvari su usprkos izazovima ostale nepromijenjene, a to je trud i rad naših učenika i učitelja koji su i ove godine, kolikogod je bilo moguće, sudjelovali na natjecanjima iz znanja i smotrama, na općinskoj i županijskoj razini.

Odlikaši 5.0 i njihovi razrednici Milka Major i Josip Kunac Natjecanje Hrvatskog Crvenog križa  mentorica Matea Hofer

Postignutih rezultata nije nedostajalo ni ove godine: osvojeno 2. ekipno mjesto na Županijskom natjecanju u šahu, Gradsko natjecanje mladih Hrvatskog Crvenog križa, Čitanjem do zvijezda, Nacionalni kviz za poticanje čitanja, Lidrano, Natjecanje iz biologije.

Kao i svake godine najbolje učenike i mentore nagrađuje Općina Klinča Sela.  Čestitamo učenicima i njihovim mentorima!

U subotu 7.3.2020. su učenice 5.b Mirta Odak, Katarina Loknar, Helena Grdiša i učenice 6.a NIka Pustaj, Tia Stunić i Karla Razum osvojile 3. mjesto na Gradskom natjecanju mladih Hrvatskog Crvenog križa. Mentorica im je učiteljica prirode Matea Hofer.

PŠ Repišće LIDRANO 2020 12.02.2020.  enovinari

Smotra LIDRNO 2020 u PŠ Repišće Smotra LIDRNO 2020 u PŠ Repišće

U ponedjeljak 10. veljače 2020. u našoj Područnoj školi Repišće održana je Međuopćinska smotra Lidrano 2020. Na smotri su, uz učenike naše škole, sudjelovali učenici susjednih škola: OŠ „Vladimir Nazor” iz Pisarovine, OŠ, „Ljubo Babić” iz Jastrebarskoga i OŠ” Kardinal Alojzije Stepinac” iz Krašića. Učenici su pod vodstvom svojih mentora pokazali umijeće i znanje u literarnom i novinarskom stvaralaštvu te oduševili svojim dramsko-scenskim nastupima. Članovi povjerenstava imali su težak zadatak odabrati one koji će naše škole predstavljati na županijskoj razini smotre. OŠ „Klinča Sela” na Županijskoj smotri Lidrano 2020. u Svetom Ivanu Zelini imat će dvije predstavnice u kategoriji novinarskoga i dramsko-scenskoga  izraza.

Sigurno u prometu DRŽAVNO Rovinj Sigurno u prometu DRŽAVNO Rovinj Sigurno u prometu DRŽAVNO Rovinj Sigurno u prometu DRŽAVNO Rovinj

Od 22. – 25. svibnja 2018. godine u Rovinju je održano 26. Državno natjecanje „Sigurno u prometu“.

Ekipe od po dvije djevojčice i dva dječaka, najbolji iz 21 županije natjecali su se u:

• poznavanju prometnih znakova, prometnih pravila i propisa testiranjem na računalu
  • vožnji spretnosti upravljanja biciklom na 4 poligona. Novost uvedena ove godine bila je vožnja labirinta kao 4. poligona.

SIGURNO U PROMETU 2018 SIGURNO U PROMETU 2018 SIGURNO U PROMETU 2018

Svoje znanje i vještine iz poznavanja prometnih propisa i upravljanja biciklom na prometnom poligonu pokazali su učenici Osnovnih škola Krašića, Jaske, Pisarovine i Klinča Sela.

Detaljnije u sljedećem izdanju Video tjednika Osnovne škole Klinča Sela.

1 | 2 »

56 dana do završetka nastavne godine [18.VI.2021.]