Školski list KLINČEK 6. izdanje 06.07.2016.  dkuhar

Dragi čitatelji,

pripremljeno je i šesto izdanje Klinčeka.
Kao i dosad, donosimo vam niz zanimljivih tema, pregled najvažnijih događanja, aktivnosti i projekata koji su obilježili ovu školsku godinu.
Nadamo se da ćete uživati u čitanju.

Dragi čitatelji,

nismo Vas ni ove godine zaboravili. U petom broju Klinčeka saznajte sve o ovogodišnjim aktivnostima i projektima naše škole. Naši učenici su Vam pripremili i niz drugih tema. Također možete pročitati i vidjeti samostalne učeničke literarne i likovne radove. Nadamo se da ćete s veseljem čitati i ovaj broj.
Zahvaljujemo svima koji su na bilo koji način doprinijeli izradi i objavi na našoj web stranici.

Školski list KLINČEK, 4. izdanje 01.07.2014.  dkuhar

Poštovani čitatelji!

Novi broj Klinčeka, 4. izdanje, je pred Vama, samo trebate kliknuti na ikonu lijevo. U njemu ćete uz naše redovite tekstove o najvažnijim školskim događajima, projektima i istraživanjima, pronaći još cijeli niz zanimljivosti tijekom ove školske godine.

Školski list KLINČEK, 3. izdanje 04.07.2013.  dkuhar

Poštovani čitatelji!

Novi broj Klinčeka je pred Vama. U njemu ćete pronaći naše tekstove o najvažnijim školskim događajima, projektima, istraživanjima, ali i brojne  druge učeničke radove.
Nadamo se da ćete i ovaj broj čitati s radošću i zanimanjem.

Školski list KLINČEK, 2. izdanje 24.05.2012.  dkuhar

Poštovani čitatelji!

Ove školske godine smo odlučili da ćemo naš školski list Klinček objavljivati dva puta godišnje. U ovom broju donosimo teme kojima smo se bavili tijekom prvog polugodišta.
Izradom prvog broja stekli smo dosta iskustva, stoga se sada brže i lakše nosimo s vremenom i tehnikom. Nadamo se da ćete i ovaj broj čitati s radošću i zanimanjem.

Vratio se Školski list KLINČEK 25.08.2011.  dkuhar

Poštovani čitatelji!

Nakon nekoliko godina stanke naša mlada novinarska družina ponovo pokreće školski list Klinček. U borbi s vremenom kojeg imamo sve manje i tehnikom koja nam često zakazuje kad se tome najmanje nadamo, tijekom školske godine marljivo smo pisali i prikupljali tekstove o važnijim događanjima u našoj školi i napokon priveli kraju izradu Školskog lista.  Bilo nam je poučno i zanimljivo izrađivati ga, nadamo se da ćete sa zanimanjem i veseljem čitati sve što smo Vam pripremili. To bi nam bio veliki poticaj za daljnji rad. Također Vas pozivamo na suradnju. Zahvaljujemo svima koji su sudjelovali ili na bilo koji drugi način doprinijeli izradi ovog lista. Print verzija klik na sličicu lijevo, za flash kliknite ovdje.

72 dana do početka nastavne god. [4.XI.2017.]

« | lipanj 2017 | »